fbpx
LuxuryDriver.lt

Scooter renkasi S class savo kelionų metu

2019 17 gegužės

2017.03.04-05 🙂 Grupių Scooter, Dj Sash ir 2 Unlimited aptarnavimas

Gauname užklausą iš transferių operatoriaus? Ar galėsite pateikti du Mercedes S klasės automobilius ir du Mercedes Viano automobilius? Yra rimtas užsakymas. Taip, beabejo galėsime, galėtume ir daugiau, jei tik reikia.

Susideriname kainą ir prasideda darbų organizavimas. Sakau vairuotojui, pažiūrėjus ir maršrutus manau vešime kažkokią žvaigždę su aptarnaujančiu personalu. Vairuotojas netrukus apžiūrėjęs tinklapius sako, taip tai bus SCOOTER.

Tada aš pats pasidomėjau visa informacija pateikta internete ir supratau, kad jis tikrai neklysta. Gavome reikalavimų sąrašą, kas turėtų būti automobiliuose, gaila, kad jis buvo šiek tiek nekonkretus. Todėl tokių didelių koncertų organizatoriams rekomenduojame sukonkretinti sąrašą iki detalių, kad galėtume idealiai įvykdyti jūsų užsakymą.

Atėjo išsvajotas penktadienis, seniau skaitydavau straipsnius ir stebėdavau, kokie automobiliai veža žvaigždes. Labai dažnai tai būdavo Mercedes S klasės ir Mercedes Viano automobiliai. O perskaitęs straipsnį galvojau, aš irgi būsiu jų vietoje.

Taigi Mercedes Viano automobiliai sutiko grupę “2 Unlimited“ Vilniaus oro uosto VIP aikštelėje, o Mercedes S klasės automobiliai sutiko “SCOOTER“ ir “DJ SASH“ Kauno oro uosto VIP aikštelėje. Dainininkai atskrido privačiu lėktuvu, tai buvo pirmas kartas, kai važiavome tiesiai ant pakilimo tako sutikti svečių.

Pasitikę svečius atvežėme į viešbutį, kur jų laukėme iki pat koncerto. Vėliau vežėme į koncertą, į  Žalgirio arenos vidų. Įdomus jausmas važinėti ten, kur kiti gali tik vaikščioti. Vėliau gavome galimybę stebėti koncertą iš VIP zonų. Buvo įspūdingas renginys.

Po koncerto sekė oficialus afterparty naktiniame klube “Drama“ . Atvežėme atlikėjus ten, o vėliau parvežėme juos į viešbutį.

Kitą dieną svečius išvežėme į oro uostus Vilniuje ir Kaune. Kupini gerų įspūdžių tesėme darbus. Atrodo, kad jau nieko įdomiau negali būti? Deja, toliau bus dar įdomiau, todėl sekite mūsų tinklaraštį.

DĖMESIO RENGINIŲ ORGANIZATORIAMS: Mes jau turime patirtį aptarnaujanti pasaulinio lygio disco žvaigždes, norime įgyti jos dar daugiau, todėl esamę pasiruošę pasiūlyti jums geriausią kainą transportuojant jūsų renginių žvaigždes, susisiekite: info@taxidriver.lt arba +370 687 66366.

#vestuves #Kaunas #nuoma #mercedes #mb #sclass # starclass #lux #luxury #nuotakos #nuotakunamuciai #viskasvestuvems #Transport #rent #automobiliunuoma #suvairuotoju #vairuotojas #asmeninis #personal #protokolas #Palyda #policijos #kortedžas #viano #Stars #Singers #groups

Recent posts